Hej, pripravi se na veselo novico! Težko pričakovano samostojno nadaljevanje nagrajene igre The Mind je tu. Preveri, kaj prinaša The Mind Soulmates! 🎉😎

Soil
Forest
Powered by Shopify Planet

"Osvoji in zberi v rekordnem času!" 🗺️

S temo Civilizacija/Raziskovanje igralci strateško postavljajo vojske in mesta na majhen zemljevid ter tekmujejo za nadzor nad regijami in celinami.

Uporabite mehaniko, ki jo poganjajo karte, da zberete vire, sprejmete odločne ukrepe in premagate svoje nasprotnike.

Lahko izkoristite svojih osem minut in zagotovite zmago?⚔️

"Vzpon imperijev!" 🌟

Doživite razvoj Eight-Minute Empire od njegovih skromnih začetkov kot igre za tiskanje in igranje do popolnoma objavljene različice.

Potopim se v svet, kjer 2-5 igralcev tekmuje za premoč, izbirajo karte na zaslonu, da pridobijo blago in sprožijo močna dejanja.

Prizadevajte si za občutljivo ravnovesje med osvajanjem in zbiranjem, ko krmarite po zemljevidu in strateško zbirate točke za zmago. 🏰

"Hitre odločitve, trajen učinek!" ⏱️

Pripravite se na igro, ki v samo osmih minutah naredi udarec! Eight-Minute Empire vas izziva s težkimi odločitvami in nagrajuje strateško razmišljanje.

Ne glede na to, ali ste izkušen igralec ali novinec v svetu območnega nadzora, ta preprosta igra ponuja neskončno razburjenje v kratkih sejah.

Zgrabite svoje karte, zberite svoje vojske in izkoristite trenutek zmagoslavja v tej bliskovito hitri pustolovščini nadzora območja. 🔥